NERINGA

Vaizdingame Kuršių nerijos nacionaliniame parke įsikūrusi Neringa – prestižinis tarptautinis pajūrio kurortas, kurio išskirtines savybes lemia unikali gamta. Čia laukia ramus poilsis, romantiški saulėtekiai ir saulėlydžiai, pušų šnaresys ir grynas, sakais kvepiantis oras. Neringoje sužavės balto smėlio paplūdimiai ir vaizdingas 50 kilometrų besitęsiantis dviračių takas. Čia vyksta buriavimo regatos, „Nida jazz“, Vargonų muzikos festivaliai. Nors visa tai gali skambėti „snobiškai”, Neringa yra išskirtinė  savo atmosfera.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti