PAŽAISLIO MUZIKOS FESTIVALIS

Kasmet visą vasarą nuo 1996 metų Kaune ir kituose Lietuvos regionuose vykstantis Pažaislio muzikos festivalis lyginamas su garsiausiais Europos muzikos festivaliais. Jis unikalus tuo, kad klasikinė ir senoji muzika, įvairių šalių kompozitorių šiuolaikinė kūryba, džiazas, bliuzas ir populiarioji muzika skamba vienu geriausių brandžiojo baroko pavyzdžių laikomame Pažaislio vienuolyne ir kitose architektūrinę bei paveldo vertę turinčiose vietose. Pažaislio muzikos festivalis garsus ir premjeromis – jame kasmet pristatomi naujausi lietuvių kompozitorių darbai. Be to, festivalio metu galima pamatyti ir dramos, šokio, vaizdo, menų sintezės projektų. Dalis Pažaislio muzikos festivalio koncertų yra nemokami. Nuo 2006-ųjų festivalį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti