VILNIAUS FESTIVALIAI

Kasmet nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens vykstantys „Vilniaus festivaliai“ vienija dešimt didžiausių ir labiausiai pripažintų Vilniuje vykstančių kultūros ir meno festivalių. Tai – klasikinės muzikos festivalis „Vilniaus festivalis“, teatro festivalis „Sirenos“, šiuolaikinės muzikos festivalis „Gaida“, šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“, klasikinės muzikos festivalis „Kristupo vasaros festivalis“, džiazo muzikos festivalis „Vilnius Mama Jazz“, tarptautinis filmų festivalis „Kino pavasaris“, tarptautinis senosios muzikos festivalis „Banchetto Musicale“, tarptautinis šiuolaikinio džiazo festivalis „Vilnius Jazz“ ir miesto kultūros šventė po atviru dangumi „Sostinės dienos“. Visų šių festivalių metu pristatomi geriausi atlikėjai ir kūrėjai, orkestrai, teatrų spektakliai.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti