VILNIUS

Lietuvos sostinė Vilnius yra didžiausias labiausiai nutolęs į Europos Šiaurę ir Rytus miestas, kurio architektūrinėje darnoje itin ryški Vakarų Europos kultūros įtaka. Vilniaus senamiestis pilnas jaukių krautuvėlių ir lietuvių dizaino salonų. Čia būtina aplankyti Aušros vartus, Rotušę, Arkikatedrą, Valdovų rūmus ir pakilti į Šv. Jonų bažnyčios varpinę – aukščiausią senamiesčio pastatą. Nuo Gedimino kalno atsivers nuostabūs saulės nutvieksti Vilniaus senamiesčio stogai. O vos perėjus Vilnelę, laukia Užupio respublika, Vilniaus meniškos sielos žmonių numylėtas rajonas su savo slaptomis kavinėmis. Kalbant apie kavines, barus ir restoranus Vilniuje jų gausu. Sau jaukią vietą ras ir aludžių, ir autentiškų vietų mylėtojai.

Panašu

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti