Cambridge Baltic Conference - Baltijos šalių studentų konferencija Kembridžo universitete

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Kembridžo universitetas
Renginio adresas
Kembridžas, Jungtinė Karalystė
Data
2018.10.11 - 2018.10.12
Organizatorius
Kembridžo universiteto Baltijos šalių studentų sąjunga
Kontaktai
http://cambridgebalticconference.eu/2017/
Kembridžo universiteto Baltijos šalių studentų sąjunga pradėjo rengti tokias konferencijas 2013 m. su tikslu skatinti diskusijas apie Baltijos šalių vertę mokslo plėtrai ir galimybes jų indėlį didinti. Kadangi 2018 m. visos trys Baltijos šalys švęs savarankiškų valstybių šimtmečius, išnaudosime progą įvertinti paskutinių penkerių metų postūmį ir užsibrėžti Baltijos šalių pozicijų stiprinimo planus tolesniems penkeriems metams.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti