Filmų vakaras jaunimui

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Renginio adresas
Vytauto g. 19, Varėna, Lietuva
Data
2019.02.09 - 2019.02.09
Įtrauktų žmonių skaičius
50
Paskirtas laikas (valandomis)
12
Organizatorius
Jaunimo informavimo taškas Varėnoje
Kontaktai
https://www.facebook.com/events/140488276617417/

Vasario 9d. 18h Varėnos viešojoje bibliotekoje (3A) žiūrėsime motyvacinius filmus, vyks viktorina ,,Europos sąjungos kalbos" , žaisim stalo žaidimus. Prasidedant naujiems metams, kviečiame kartu „užsimotyvuoti“ , pasisemti naujų idėjų. Ateik su draugu ir atsinešk gerą nuotaiką, arbata pasirūpinsim :)

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti