Lietuvos pristatymas Hamburgo kaimynstei

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Hamburgas
Renginio adresas
Hamburgas, Vokietija
Data
2018.04.28 - 2018.04.29
Įtrauktų žmonių skaičius
25
Organizatorius
Laima ir Holger Sickel
Turime labai margą draugų būrį, dirbančių Vokietijoje iš įvairiausių Europos šalių. Kiekvienais metais sukviečiame juos teminei vakaronei. Ateinančiais metais skirsime vakarą Lietuvos Šimtmečiui: papuošime kiemą trispalvėmis, pamokysime sutartinių ir pavaišinsime lietuviškais užkandžiais sūriu ir agurkais su medumi. Visą vakarą skambės tik lietuviška šiuolaikinė muzika.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti