Lietuvos verslo alėja ir Verslo skveras Kaune

Iniciatyvų kategorijos
Laikas aplinkai
Renginio vieta
Kaunas, Parodos g.
Renginio adresas
Parodos g., Kaunas, Lietuva
Data
2014.02.18 - 2018.02.16
Laikas
18:00
Įtrauktų žmonių skaičius
200
Paskirtas laikas (valandomis)
12000
Organizatorius
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Kontaktai
versloaleja.lt

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo verslo bendruomenės projektą, kurio tikslas – sukurti erdvę, įprasminančią verslą kaip piliečių gerovės šaltinį, valstybės stiprybės pagrindą, sukuriantį sąlygas mokslui, menui, kultūrai, sportui. Projektas skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui 2018 m. Projekto erdvę sudaro „Lietuvos verslo alėja“ ir „Verslo skveras“. Skverą ir alėją papuoš skulptūros „Pinigų kalnas“ ir „Plaktukas“.Erdvė kuriama Parodos kalne - toje vietoje, kur tarpukario metais vyko Lietuvą garsinusios žemės ūkio ir pramonės parodos. Spalio 12 d. įkasta simbolinė Lietuvos verslo alėjos ir Verslo skvero kapsulė. Joje įdėtas laiškas ateities kartoms, kuriame rašoma: „Mes, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė, Lietuvos verslo alėjos kūrėjai, rėmėjai ir partneriai, šiame laiške liudijame, kad verslo bendruomenė pademonstravo pilietišką sąmoningumą, pagarbą Lietuvos istorijai ir vienybę įgyvendinant Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą iniciatyvą – sukurti Lietuvos verslo alėją. Mūsų santalka patvirtina, kad ir 100-aisiais Lietuvos valstybės atkūrimo metais verslo bendruomenė užtikrina valstybės ekonominę plėtrą, kuria pridėtinę vertę, puoselėja žmonių gerovę ir perduoda žinią ateities kartoms: didžiuodamiesi praeitimi, didžiuojamės ir dabartimi. Verslo alėjoje ir šiame laiške yra įamžinami projektų iniciatorių ir rėmėjų vardai. Tai organizacijos, bendrovės ir verslininkai, Nepriklausomybės metais sukūrę verslo sėkmės istorijas ir svariai prisidedantys prie Lietuvos valstybės klestėjimo.“ Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomo projekto partneriais ir rėmėjais tapo 29 verslo sėkmės istorijas Nepriklausomybės metais sukūrusios bendrovės, organizacijos ir verslininkai. Jų vardai bus įamžinti Lietuvos verslo alėjoje ir Verslo skvere. Tai – AB „Lifosa“, AB „Achema“, AB „YIT Kausta“, AB „Volfas Engelman“, UAB „Novameta“, UAB „Baltijos polistirenas“, UAB „SDG“, UAB „Serfas“, UAB „Liuks“, UAB „Hoptrans Holding“, UAB „Hegelmann Transporte“, UAB „Garlita“, UAB „INTI“, UAB „Kautra“, UAB „Kauno liftai“, AB „Vilkijos ūkis“, UAB „Kesko Senukai“, UAB „Maxima LT“, UAB „Vičiūnų grupė“, Lietuvos žemės ūkio rūmai, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, AB „Lytagra“, UAB „Kika group“, AB „Liteksas“, UAB „Metga“, Stasė ir Romas Pavasariai, Rūta ir Eduardas Jasai, Onutė ir Mečislovas Rondomanskai,Kauno PPA rūmų klubas „Verslas Kaunui“. Kviečiame ir kitas bendroves, organizacijas, verslininkus prisidėti prie projekto „Lietuvos verslo alėja“ ir „Verslo skveras“ įgyvendinimo (www.versloaleja.lt ).

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti