Merkinės krašto muziejaus svetainė internete

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Merkinė
Renginio adresas
Merkinė, Alytaus apskritis, Lietuva
Data
2017.07.06 - 2020.12.31
Įtrauktų žmonių skaičius
2
Paskirtas laikas (valandomis)
100
Organizatorius
Mindaugas Černiauskas ir Žygimantas Buržinskas.
Kontaktai
www.merkinesmuziejus.lt
Didelis noras parodyti savo kraštą iš geriausios pusės, o taip pat ir pareiga kuo išsamiau pristatyti nedidelio, bet įdomaus Merkinės krašto muziejaus veiklą, lėmė, kad be jokių tikslinių asignavimų sukūrėme svetainę apie muziejų, Merkinę, jos įdomią praeitį ir kūrybingą dabartį adresu www.merkinesmuziejus.lt. Svetainės lankytojas čia gali rasti ne tik aktualijas apie muziejaus renginius, darbo laiką, siūlomas edukacines programas, įgyvendintus projektus, bet taip pat galės savarankiškai "pakeliauti" po Merkinės krašto praeitį: susipažinti su dingusio Merkinės miesto, Merkinės žydų, pokario Laisvės kovų istorija, dar kartą atras V. Krėvės asmenybę, jo kūrybą, susipažins su Perlojos Respublika, kuriai 2018 m. irgi sukanka 100-etis... Svetainėje Jūsų laukią nuorodos į rekomenduojamos aplankyti objektus, video medžiaga, pdf knygos. Tai mūsų dovana Jums. Dovaną išpakuosite naršyklėje surinkę www.merkinesmuziejus.lt. Kviečiame apsilankyti ir švęsti!Su geriausiais linkėjimais Mindaugas Černiauskas ir Žygimantas Buržinskas.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti