Senjorų mokymas informacinių technologijų pradmenų viešojoje bibliotekoje

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Kėdainiai
Data
2018.11.15 - 2019.02.25
Laikas
10:15
Įtrauktų žmonių skaičius
15
Paskirtas laikas (valandomis)
30 valandų
Organizatorius
Privati iniciatyva
Padidėjus išvykstančiųjų skaičiui,pasilikusiems senoliams,atsiranda poreikis mokėti bendrauti informacinėmis technologijomis,aprūpinta kompiuterine technika su artimaisiais išvykusiais iš šalies. Atsiradus galimybėms bendrauti,reikia žinoti ir mokėti naudoti kompiuterį.Surinkus tokių norinčiųjų grupę,mielai padėčiau išmokti kompiuterio pradmenų nuosavo laisvo laiko metu.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti