Šimtmečių girios

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Laikas aplinkai
Laikas kitam
Laikas dalijantis žiniomis
Data
2018.02.16 - 2118.02.16
Laikas
10:57
Įtrauktų žmonių skaičius
30
Paskirtas laikas (valandomis)
1000
Organizatorius
Bartas Trakymas, Alkas Paltarokas, Albertas Andrulis ir kt.
Kontaktai
www.100giriu.lt

Per amžius girios atlaiko stipriausias vėtras ir toliau auga. Nors pavieniai medžiai krenta, giria – gyvuoja. Lietuva – kaip ta giria, per šimtmečius išgyvenusi tiek daug audrų, išliko ir atsitiesė Lietuvos žmonių ir jų vienybės dėka. Švęsdami atkurtos Lietuvos šimtmetį kviečiame neabejingus Lietuvos gyventojus kartu su bendraminčiais sodinti medžius. Kartu sodindami medžius turėsite galimybę pabendrauti, švęsti, atsidėkoti gamtai ir Lietuvai. Jūsų sodinimo renginį ir jo dalyvius užfiksuojančią nuotrauką įkėlę į „Šimtmečių girių“ internetinį puslapį, šią nuotrauką paversite simboline atvirute Lietuvos ateities šimtmečių kartoms. Prabėgus metams ar dešimtmečiams Jūs, Jūsų vaikai ar vaikaičiai žiūrėdami į „Šimtmečių girių“ atviruką prisiminsite kaip ir su kuo paminėjote atkurtos Lietuvos Šimtmetį ir pirmąjį „Šimtmečių girių“ sodinimą. Jūsų vaikai ir anūkai, sekdami protėvių pavyzdžiu, ateityje turbūt tęs Jūsų puoselėtą medžių sodinimo tradiciją. Tai matydami, visi žinosime, kad mūsų istorija, palikimas ir atminimas yra amžini. Kad kartu kuriame ateitį! Kartu mes galime viską!

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti