Tarp svarbių tarptautinių organizacijų veidų – jauna lietuvė

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Lietuva
Data
2018.09.21 - 2020.09.21
Įtrauktų žmonių skaičius
1
Paskirtas laikas (valandomis)
7680
Organizatorius
LiJOT, Eurodesk Lietuva
Kontaktai
https://eurodesk.eu/

Lietuvoje jaunimo organizacijose sėkmingai veikia tūkstančiai jaunų žmonių, tačiau ar mūsų priimti sprendimai, laimėjimai, pasiekimai nukeliauja iki tarptautinio lygmens ir ar iš tikrųjų jauno žmogaus balsas yra girdimas visoje Europoje? Lietuvoje aktyviai veikiantys jauni žmonės neapsiriboja tik nacionaliniu lygmeniu, bet ir atstovauja organizacijoms tarptautiniu mastu. Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) šiuo metu vienija ne tik 68 nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų tarybas, bet ir administruoja Eurodesk Lietuva tinklo veiklą. Vadovauti tarptautiniam tinklui Europoje buvo išrinkta lietuvė, Eurodesk Lietuva programos vadovė Ingrida Jotkaitė. Jauniausi visoje Europoje Eurodesk Lietuva komanda šiuo metu yra jauniausia, lyginant su kitomis tinklo valstybėmis, tačiau pasiekia aukščiausius rezultatus bei pagal įvertinimus yra pirmoje vietoje. Eurodesk Prezidentė I. Jotkaitė teigia, kad kolegos dažnu atveju yra du kartus vyresni. „Mano kolegos yra gerokai vyresni nei aš – kuomet sakau gerokai, tai dažnu atveju reiškia bent du kartus. Man amžius nėra kriterijus, kuris nusako žmogaus įgūdžius, elgseną ar jo norus gyvenime, tačiau tarptautinėje Eurodesk aplinkoje puikiai supratau, kad dirbu su žmonėmis, kurie šioje veikloje turi 20-ties metų patirtį, o man pačiai tėra tik 20-keleri. Šiandien man šios pareigos reiškia iššūkį ir įsipareigojimą visoms 35 valstybėms, už kurių slypi žmonės su savais lūkesčiais: darbuotojai – kurie tikisi geresnių darbo sąlygų, jauni žmonės – kurie nori, bet dažnai nežino kaip atrasti tinkamą mobilumo programą ar galimybes“, – sako I. Jotkaitė. Simboliška, kad jauniausia ir pirmąja Eurodesk Prezidente moterimi I. Jotkaitė tapo per Tarptautinę bendraamžių dieną. „Tikiu, kad tai ne tik keičia mano asmeninę ar Eurodesk tinklo istoriją, tačiau kartu ir Lietuvos: esame jauni, turintys visas galimybes kurti savo istorijas arba kurti pačias galimybes: savanoriaujant, dirbant, puoselėjant jaunų žmonių iniciatyvumą ir pokyčius dėl mūsų pačių“, – teigia I. Jotkaitė.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti