Vytauto Didžiojo karo muziejaus virtuali ekspozicija

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Data
2018.02.08 - 2020.02.16
Įtrauktų žmonių skaičius
7
Paskirtas laikas (valandomis)
80
Organizatorius
Mikas Binkis
Kontaktai
http://virtualivizija.lt/projektai/muziejus/
Švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį KTU dėstytojai Tomas Blažauskas ir Mikas Binkis dovanoja unikalų virtualų turą – galimybę iš arti pamatyti įvairią karinę techniką ir parodą, kuriuos aprodė Vytauto Didžiojo karo muziejaus darbuotojai. Šiame ture ne tik galėsite apsižvalgyti kariniame šarvuotyje M113, transporto lėktuve „Spartan“ bei gelbėjimo sraigtasparnyje „Dauphin“, bet ir specialioje 2017 m. rudenį eksponuotoje muziejaus parodoje „Kareivio dienos“.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti