Adventinė vakaronė: Kalėdos bunkeryje. Partizanų istorijos

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Laikas aplinkai
Laikas kitam
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Vilnius
Data
2018.12.20 - 2018.12.20
Įtrauktų žmonių skaičius
50
Paskirtas laikas (valandomis)
10
Organizatorius
Vilniaus Krašto Ateitininkai
Kontaktai
https://goo.gl/forms/mahdCsEFDZPgGxfG3
Mieli Vilniaus krašto žmonės, su dideliu nekantrumu ir džiaugsmu laukiame Šv. Kalėdų stebuklo. Viliamės, kad ir jūsų namus bei širdis užpildė vilties, šviesos bei džiugesio kupinas laukimas, todėl kviečiame juo pasidalinti!
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti