Auskim juostą tautiškumo - Lietuvos atkūrimo 100-čiui

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Tauragės rajono B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka, Pagramančio kaimo filialas
Renginio adresas
Tauragės rajono savivaldybė, Tauragės apskritis, Lietuva
Data
2017.12.04
Laikas
20:17
Įtrauktų žmonių skaičius
200
Paskirtas laikas (valandomis)
60 val.
Organizatorius
Virgina Bartušienė
Projektas "Auskim juostą tautiškumo - Lietuvos atkūrimo 100-čiui", skirtas Lietuvos atkūrimo 100 metų jubiliejui. Tikslas nuvyti trispalvę juostą 100 metrų ilgio ir apjuosti Lietuvos žemės kampelį ar pastatą.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti