Baltijos šalių šimtmečio draugystės šventė Štutgarte (Vokietija)

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Štutgartas
Renginio adresas
Stuttgart, Vokietija
Data
2018.12.15 - 2018.12.15
Laikas
18:00
Paskirtas laikas (valandomis)
120
Organizatorius
Štutgarto lietuvių bendruomenė, Latvijos kultūros draugija SAIME, vokiečių-estų bendruomenė
Kontaktai
https://www.facebook.com/events/2518213131553459/
Lietuvos šimtmečio metus palydime Baltijos šalių draugystės švente. Tai pirmas bendras projektas su vietos latviais bei estais. Šventės tikslas - susipažinti tarpusavyje, nes iki šiol nebuvo žinoma apie mūsų bendruomenių veiklas. Taip pat kviečiame į renginį visus, besidominčius Baltijos šalių kultūra. Renginys bus vedamas vokiečių kalba, tad tai puiki proga pristatyti savo šalis. Pirmą kartą mūsų bendruomenės istorijoje - šventė, kurioje susipins visų trijų Baltijos sesių šnekos, dainos, šokiai!
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti