Dovanojame 40 medžių Vilniaus parkams

Iniciatyvų kategorijos
Laikas aplinkai
Renginio vieta
Vilnius
Data
2017.10.28
Įtrauktų žmonių skaičius
60
Paskirtas laikas (valandomis)
10
Organizatorius
Draugų komanda

Šiais metais daliai iš mūsų draugų komandos "Saulėtekio 1010" žmonių sukanka 40-ešimt metų.

Mes juos visi sutartinai pavadinome "Pirmieji 40-imt vaikystės metų".

Ta proga vasarą tarp mūsų kilo diskusija, ką būtų galima padaryti gero, gražaus, ilgalaikio, prasmingo. Ne sau, ne tiems, kieno gimtadienis, o visiems, kurie aplink. Miestui. Nes sudaiktėjusiame pasaulyje vargu, ar rastųsi kažkoks dar vienas daiktas, kuris suvirpintų ir įkvėptų. Diskusijose ir kilo mintis apie ilgametę dovaną miestui – 40 medžių kažkuriame Vilniaus parke, kurie šankis galėtų įleisti jau 2017 m. rudenį!

Kodėl Vilniuje? Nes tai miestas, kur mes visi susipažinome.

Kodėl dovana miestui? Nes visi iš esmės viską turi viską ir per tuos pirmuosius 40-imt vaikystės metų turėjo laiko pasiekti tiek profesinėje, tiek asmeninėje erdvėje, tad atėjo laikas dalintis ir puošti pasaulį

Palinkėjom: tegul ošia jei ne 40 kaštonų žalių, tai giraitė iš pušinių šeimos genties Vilniaus Vingio parke.

Kurį pasirinkome kalbėdami su VŠĮ “Vilniaus Parkais”, su kuriais sudarėme dovanojimo sutartį, mokėjome vasarą už sodinukus ir nekantraudami laukėme rudens, kuomet galėtume tų medžių šaknis savo rankomis parke ir įleisti.

Tarp mūsų - beveik 30-ies suaugusiųjų  - yra 30 mūsų vaikų, kuriems norisi rodyti pavyzdį ir siųsti žinią, kad dalintis gera, kad (pasak V. Čerčilio) “gyvename iš to, ką duodame, o gyvenimą kuriame iš to, ką gauname”.

Šiandien tarpusavyje kalbėdamiesi apie Lietuvą ir jos šimtmetį, tarėmės, ar norime užregistruoti šį darbą. Norime. Tik todėl, kad jei nors kažką dar įkvėps ar gražinti Lietuvą, ar skirti laiką bendrystei, ar dalintis kompetencijomis, mes būsime dar plius tiek pat laimingesni. Nes geri darbai dauginasi. O Lietuvą kuriame mes visi. Lietuva prasideda nuo mūsų minčių, užmojų, ketinimų ir baigiasi su mūsų veiksmais ir darbais.

Pacituosiu vieną draugą, kurio palaikymas, kad registruojame 100-čiui buvo toks: "<...> šį patyrimą gavau(-iu) kaip dovaną (beje, pačią geriausią dovaną, kokią tik galima sugalvoti :)). <...> jei tik tai (registravimas) prisidės prie to, kad dar bent kelioms draugų kompanijoms vietoje daiktinių dovanų šaus į galvą pa(si)dovanoti senelių namų sienų nudažymą - aš už! Lašas po lašo ir akmenį pratašo."

Su džiaugsmu ir meile Lietuvai,

Tomas, Ieva, Jonas, Rūta, Jovita, Martynas, Andrius, Žaneta, Andrius, Vilija, Agnė, Jonas, Redas, Violeta, Darius, Eglė, Aida, Sigitas, Lina, Andrius, Lina, Ruslanas, Aida, Inga, Audrius, Aurelija, Ramūnas ir visų mūsų vaikai.

 

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti