Fotografijų paroda „Išgelbėtų gyvūnų istorijos“

Iniciatyvų kategorijos
Laikas kitam
Renginio vieta
Vilnius
Data
2017.06.07 - 2018.06.07
Organizatorius
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projektas “neBrisius.lt”
Kontaktai
http://ggi.lt/
Birželio 7 d. Lietuvos Respublikos Seimo pereinamojoje galerijoje įvyko pirmosios VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto “neBrisius.lt” parodos „Išgelbėtų gyvūnų istorijos“ atidarymas. Parodoje eksponuojama dvidešimt išgelbėtų augintinių ir jų šeimininkų nuotraukų. Parodos tikslas – rodyti pavyzdį ir šviesti visuomenę apie tai, kaip galima padėti beglobiams gyvūnams. Parodos globėja – Seimo narė Dovilė Šakalienė, ekspozicijos rėmėjas “Mars Lietuva”. Pasibaigus parodai Lietuvos Respublikos Seime, nuotraukos eksponuojamos įvairiose Vilniaus bibliotekose, vėliau paroda persikels į kavinių tinklą "Caffeine" ir į kitus miestus. Nuotraukas planuojama eksponuoti ir kitose erdvėse, apie kurias informaciją galima rasti mūsų puslapyje www.ggi.lt ir Facebook paskyroje.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti