Fotografijų paroda „Veržli, ambicinga ir pozityvi 100-mečio Lietuva!“

Iniciatyvų kategorijos
Laikas aplinkai
Renginio vieta
Stokholmas
Data
2017.09.01 - 2017.09.28
Įtrauktų žmonių skaičius
4000
Organizatorius
Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga
Kontaktai
http://www.pljs.org/

Fotografijų paroda „Veržli, ambicinga ir pozityvi 100-mečio Lietuva!“. Fotografijas konkursui atsiuntė 11–59-erių metų amžiaus lietuviai, gyvenantys Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Belgijoje, Lenkijoje, JAV ir įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Profesionali komisija parodai atrinko 18 nuotraukų. Šis skaičius simbolizuoja Lietuvos istorijai svarbius 1918-uosius. Parodoje – veržli, ambicinga ir pozityvi 100-mečio Lietuva pasaulio lietuvių akimis.

Paroda nuo 2017.09 iki 2018.02 keliaus maršrutu Stokholmas–Kopenhaga–Oslas–Helsinkis–Vilnius.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti