"Gražioje šalyje - gražūs žmonės"

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Šiauliai
Renginio adresas
Tilžės gatvė 170, Šiauliai, Lietuva
Data
2019.01.01 - 2019.03.01
Laikas
10:00
Įtrauktų žmonių skaičius
20
Paskirtas laikas (valandomis)
40
Organizatorius
Carla Grožio Mokykla (Carla Beauty School)
Kontaktai
www.carla.lt
Sveiki, Esame "Carla Beauty School" mokyklos įkūrėjos: Karolina Banytė ir Simona Banytė (sesės:) Mūsų mokykla teikia grožio paslaugų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursus, tokius kaip: "Manikiūro - pedikiūro", " Blakstienų priauginimo", "Depiliacijos", Antakių dizaino", "Blakstienų laminavimo ir rietimo", "Makiažo". "Carla Beauty School" mokykla gyvuoja jau 3 metus. Mokinių skaičius vis auga. Pastebime, jog daugybė lietuvaičių grįžta iš užsienio vien tam, jog išklausytų grožio kursus, įgytų praktikos ir mokymų sertifikatus, tuomet vėl grįžta į svečias šalis puošti ir gražinti svetimtaučius. Negana to, jog lietuvaitės yra žinomos kaip vienos gražiausių moterų pasaulyje, tačiau turime paminėti, jog ir be galo kruopščios, atsakingos ir labai vertinamos dėl savo kokybiškai atliktų grožio procedūrų. Lietuvos moterys yra vienos pirmaujančiųjų dėl savo gabumų grožio srityje. Grožio sritis visuomet buvo, yra ir bus aktuali ir nenykstanti. Visos moterys nuo neatmenamų laikų norėjo ir nori būti gražios, tad grožio paslaugų teikimas yra viena tų sričių, kuri gali teikti ne tik malonumą, tačiau tapti ir puikiu PRAGYVENIMO ŠALTINIU. Mūsų mokyklos šūkis - “Grožis slypi Tavyje, IŠMOK jį atskleisti”, tad mūsų mokymų tikslas yra pažadinti kiekvienoje moteryje slypinti grožį ir pamokyti, kaip teikiant grožio paslaugas, tą grožį atrasti ir atskleisti kitose moteryse. Žinoma, mes manome, jog vidinis moters grožis yra kur kas svarbesnis nei išorinis, tačiau retkarčiais nutinka ir atvirkščiai, jog šiek tiek paryškinus išorę, įvairiausiom spalvom pražysta ir vidinis pasaulis. Mūsų iniciatyvos tikslas: 1. pasidalinti savo žiniomis su tomis moterimis, kurios seniai apie tai svajoja, tačiau dėl finansinės padėties neturi galimybės įgyti naujo amato pagrindų 2. padėti atrasti viduje slypinčius talentus 3. padėti įgyti naują pragyvenimo šaltinį 4. suteikti mokyklos sertifikatą, kurio pagalba galės teikti profesionalias grožio paslaugas ir legaliai dirbti grožio srityje Norėtume būti orientuotos į Lietuvoje gyvenančias vienišas mamas, kurios augina mažamečius vaikus ir kurios išklausiusios mokymus, įgijusios naujų žinių bei sertifikatus, galėtų turėti papildomą pajamų šaltinį, o galbūt net vienintelį ir pagrindinį. Tikime, jog Lietuvoje yra daugybė moterų, kurios savyje nešiojasi dar neatrastus talentus, kuriuos ir norime padėti atrasti, pasidalindamos per 10 metų sukauptomis savo žiniomis. Mūsų mokykla “Carla Beauty School” yra įsikūrusi Šiaulių miesto širdyje, tačiau mokymus vedame ir kituose Lietuvos miestuose kaip: Klaipėda, Telšiai, Plungė, Mažeikiai, Tauragė, Šilutė, Kėdainiai, Ukmergė, Raseiniai ir Kaunas. Mokymų dėstytojos - Karolina Banytė ir Simona Banytė. Su geriausiais linkėjimais, Carla Grožio Mokykla
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti