Lietuvos pristatymas Western Union kolegoms Kosta Rikoje

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio adresas
San Chosė, Kosta Rika
Data
2017.11.30 - 2017.12.01
Įtrauktų žmonių skaičius
50
Organizatorius
Aurelija Čenkutė
Man svarbu, kad apie Lietuvą sužinotų kuo daugiau žmonių visame pasaulyje. Kur bekeliaučiau, stengiuosi dalintis lietuviškais, suvenyrais, istorija, išmaniomis idėjomis. Pastebėjau, kad didžiausio dėmesio sulaukia lietuviško maisto pristatymas, o ypač rausvoji sriuba. Pavaišinusi draugus siaurame rate, supratau, kad galiu nustebinti ir visą WU finansų skyrių.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti