Literatūrinio-kultūrinio almanacho „Baltija“ pristatymas

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Klaipėda
Renginio adresas
Klaipėda, Lietuva
Data
2018.12.28 - 2018.12.28
Įtrauktų žmonių skaičius
100
Paskirtas laikas (valandomis)
30
Organizatorius
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Lapkričio 28 d. 17 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje vyko literatūrinio-kultūrinio almanacho „Baltija“ pristatymas. Almanachas “BALTIJA“, kaip ir kiekvienais metais, pristato Klaipėdos kultūrinio kraštovaizdžio kaitą. Keičiasi metai, kažkas iškeliauja Anapilin, kažkas parašo pirmus gerus eilėraščius, o kažkas ištraukia senus ir dedikuoja Lietuvos šimtmečiui.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti