MALONNY - Marijampolė, Londonas, Niujorkas

Iniciatyvų kategorijos
Laikas aplinkai
Renginio vieta
Marijampolė
Data
2017.06.26 - 2017.07.06
Įtrauktų žmonių skaičius
150
Organizatorius
VšĮ
Kontaktai
https://www.facebook.com/Malonny-241000852755365/

Tapyba ant sienų Marijamplės miesto viešosiose erdvėse ir J. Basanavičiaus aikštėje esančio pasatų fasadų apšvietimas vykdomas jau ketverius metus (MALLONY I-IV, kur "MAL" reiškia "Marijampolė", "LON" - "Londonas", "NY" - "Niujorkas") ir akivaizdžiai prisideda prie miesto savitumo puoselėjimo šiuolaikišku būdu per idėjų migraciją. Dalyviai iš įvairių šalių leidžia šiame Pietvakarių Lietuvos mieste pajausti globalaus pasaulio centrų (Londono, Niujorko) atgarsius, taip pat skatina savanorystės tradiciją bendruomenėje, diskusijas ir efektyvų viešumą.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti