Matematiniai labirintai po Lietuvą - integruota informacinių technologijų, matematikos ir istorijos pamoka.

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Vytauto g. 21 , Garliava, Kauno raj.
Renginio adresas
Vytauto g. 21, Garliava, Lietuva
Data
2017.11.29 - 2017.11.29
Laikas
10:00
Įtrauktų žmonių skaičius
25
Paskirtas laikas (valandomis)
4
Organizatorius
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Kontaktai
www.krsvbiblioteka.lt

Šios pamokos tikslas yra perteiki, priminti moksleiviams Lietuvos gimtadienio svarbą, per matematinius skaičiavimus supažindinti juos su įdomiausiais faktais apie Lietuvą. Numatoma auditorija - 5 klasės moksleiviai. Laukiami rezultatai - supras Lietuvos gimtadienio svarbą, susipažins su Lietuvos istorija, rekordais, gamta, kultūra ir kt., paskatins didžiuotis savo šalimi.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti