Mokinimas daryt cepelinus

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Tartu
Renginio adresas
Tartu, Tartu linn, Estija
Data
2018.03.05
Įtrauktų žmonių skaičius
50
Paskirtas laikas (valandomis)
4
Organizatorius
Tartu lietuvių bendruomenė
Kontaktai
http://lietuviai-tartu.blogspot.com.ee/

Cepelinai - tautinis lietuvių patiekalas. Gaminsime cepelinus kartu su estais, supažindindami juos su mūsų kultūriniu paveldu ir išmokindami juos pasidaryt cepelinus namuos. Planuojam, kad apsilankys apie 50 žmonių.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti