Nacionalinė jaunimo konferencija

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Laikas aplinkai
Laikas kitam
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Vilniaus jaunimo informacijos centras
Renginio adresas
Konstitucijos pr. 3, Vilnius, Lietuva
Data
2018.11.30 - 2018.11.30
Laikas
13:00
Įtrauktų žmonių skaičius
9
Paskirtas laikas (valandomis)
4
Organizatorius
Lietuvos jaunimo organizacijų taryba
Kontaktai
http://lijot.lt/lt/naujienos-index/78-lt/lijot-zinios/982-kviečiame-registruotis-į-nacionalinę-jaunimo-konferenciją-vilniuje
Lapkričio 30 d. Vilniuje vyko konferencija skirta uždaryti praėjusį, VI-ąjį, struktūrinio dialogo „Jaunimas Europoje - kas toliau?“ ciklą. Struktūrinis dialogas – procesas, kurio metu jauni žmonės ir sprendimų priėmėjai diskutuoja įvairiomis, jaunimui aktualiomis temomis. Abi pusės bendradarbiauja siekdamos bendros jaunimo politikos vykdymo nacionaliniu ir Europos Sąjungos lygmeniu. Daugiau apie struktūrinį dialogą galite sužinoti čia: www.isitrauk.lt. Konferencijos metu buvo pristatomos VI-ojo ciklo rekomendacijos – ES jaunimo tikslai, ES jaunimo strategija 2019-2024 m. Darbo grupės buvo skirtos susipažinti su jaunimo tikslais bei formavo komunikaciją Lietuvoje ir pritaikymą jaunimo organizacijoms. Konferencijoje buvo kviečiami dalyvauti valstybinių ar savivaldybių institucijų atstovai, dirbantys jaunimo srityje, jaunimo reikalų koordinatoriai, jaunimo nevyriausybinių ir su jaunimu dirbančių jaunimo organizacijų atstovai bei jaunimo darbuotojai. Konferencija vyko lapkričio 30 d. 13–17 val. Vilniaus jaunimo informacijos centre (Konstitucijos pr. 3, Vilnius).
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti