Naujametinis Ąžuolyno bėgimas

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Kaunas
Renginio adresas
S. Dariaus ir S. Girėno Stadionas, Kaunas, Lietuva
Data
2017.12.30 - 2017.11.30
Laikas
11:00
Įtrauktų žmonių skaičius
5
Paskirtas laikas (valandomis)
100
Organizatorius
VŠĮ S.Dariaus ir S.Girėno sporto centras
Kontaktai
www.azuolynobegimas.lt
VŠĮ S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras 2017 m. gruodžio 30 d. rengia „Naujametinį Ąžuolyno bėgimą“, kuris pirmą kartą startuos nepaprastai nuotaikingas ir pilnas šiltų, bei nesuvaidintų emocijų. “Kiekvienai metais Lietuvoje bėgimo kultūra populiarėja, bėgti poreikis didėja, fizinis aktyvumas tampa vis svarbesnis kiekvienam gyventojui , todėl S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras organizuoja trečiajį šių metų “Ąžuolyno bėgimą”. Tai tradicinis bėgimas, kuris vyksta pavasarį ir rudenį, o nuo šiol startuos ir žiemą. Šis “Naujametinis Ąžuolyno bėgimas” žada suburti šventišką atmosferą, nuotaiką, išjudinti visus, didelius ir mažus, sušalusius ir aptingusius Kauno miesto gyventojus ir jų svečius pačioje stadiono širdyje. Dalyviai galės senus metus užbaigti dar vienu bėgimo iššūkiu, todėl su didžiausiu malonumu bus laukiami kiekvienas dalyvis, nuo mažiausiųjų iki garbingo amžiaus bėgikų ir veteranų” “Naujametinis Ąžuolyno bėgimas“, kurio tikslas – šaltuoju metų laiku užkrėsti žmones sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu, pritraukti ir įtraukti visuomenę kartu užbaigti senus metus ir į Naujus metus įžengti su naujomis svajonėmis, siekiais, tiksliais, gera savijauta, bei pasidžiaugti, kad bėgimo kultūra auga, o bendruomenė plečiasi. “Žiema šalta tik tiems, kas neturi šiltų prisiminimų. Tegul šis Naujametinis bėgimas dalyvių širdyse palieka nuoširdų pėdsaką ir gražiausius prisiminimus” – linki renginio organizatoriai.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti