Pamoka apie Lietuvos XIII-XIV a. valdovus ir jų šeimų narius

Iniciatyvų kategorijos
Laikas dalijantis žiniomis
Renginio vieta
Briuselio antroji Europos mokykla
Renginio adresas
Briuselis, Belgija
Data
2017.12.05 - 2017.12.05
Organizatorius
Belgijos lietuvių bendruomenė
Kontaktai
https://www.facebook.com/events/143062773014628/
Valdovai irgi buvo tėvai, broliai, sūnūs, anūkai, seneliai, proseneliai… Mylėjo, liūdėjo, juokavo, pyko, kariavo... Tikimės, taip pateiktą istoriją supras ir atras ir penkiamečiai, ir penktokai, ir suaugusieji. Kviesime pasmalsauti kaip TYPOART dailininkai istorijos moko savo ir kitus vaikus bei suaugusiuosius.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti