Pilietinė akcija

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Joniškis, Joniškio rajono savivaldybė.
Renginio adresas
Joniškis, Šiaulių apskritis, Lietuva
Data
2018.01.13 - 2018.03.11
Organizatorius
Joniškio kultūros centras
Kontaktai
www.joniskiokc.lt

„Laisvės skrydis“ tai jau ketvirtus metus vykstanti pilietinė akcija, kuri telkia visą Joniškio rajono bendruomenę bendram tikslui – papuošti savo miestą tautiškų spalvų laisvės skrydžio paukščiais, skatina pilietiškumo ir bendruomeniškumo jausmą. Iniciatyva apima tris svarbias Lietuvos istorijos datas, Sausio 13, Vasario 16, Kovo 11. Nuo Sausio 13 - osios vyksta edukacijos skirtos visuomenei, kurių metu visi kartu gaminame laisvės skrydžio paukščius. Vasario 16 d. ryte miesto bendruomenė, įstaigos, organizacijos, pavieniai asmenys puošia savo miestą. Žmonių rankomis sukurti tautiškų spalvų laisvės skrydžio paukščiai puošia miestą iki Kovo 11 d., šią dieną visi prisidėję prie akcijos žmonės kviečiami į padėkos vakarą, koncertą. Pilietinės akcijos "Laisvės skrydis" metu vyksta įvairūs renginiai skirti įprasminti mūsų tautos istorinę atmintį, puoselėti pilietiškumą ir patriotinius jausmus.

Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti