Šimtmečio Giraitė

Iniciatyvų kategorijos
Laikas aplinkai
Renginio vieta
LCC tarptautinis universitetas
Renginio adresas
Kretingos g. 36, Klaipėda, Lietuva
Data
2018.04.15 - 2018.04.21
Laikas
10:00
Įtrauktų žmonių skaičius
50
Paskirtas laikas (valandomis)
300
Organizatorius
Klaipėdos Tarptautinis Rotaract Klubas ir Klaipėdos "Senamiesčio" Rotary klubas
Kontaktai
http://rotarygiria.lt/
Bandome suvienyti kuo daugiau organizacijų, associacijų, įstaigų ir įmonių, savanorių ir gamtos mylėtojų kad medžių sodinimo kaina Klaipėdoje būtu pagrysta minimaliom išlaidom ir pilietiškumu. Paminėdami Lietuvos valstybės atkurimo šimtmetį ir tarptautinės Rotaract bendruomenės penkesdešimtmetį.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti