Šimtmečio žygis

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Data
2017.06.30 - 2017.07.09
Laikas
08:00
Įtrauktų žmonių skaičius
87
Paskirtas laikas (valandomis)
240
Organizatorius
Asociacija Lietuvos skautija
Kontaktai
www.skautai.lt
Eiti per pasaulį - tai yra vienas didžiausių nuotykių gyvenime. Jis ne tik mums leidžia praplėsti pasaulio ribas, įgauti naujų žinių ir jėgų, sustiprėti, bet pažinti save, kitą IR tais atradimais džiaugtis, dalintis, skleisti visiems kitiems! Šimtmečio žygio šūkis buvo: už Tėvynę už Kultūrą už Draugystę su daina su šviesa su jėga 2017 06 30 - 2017 07 09 Lietuvos skautijos nariai leidosi į Šimtmečio žygį Panemunės keliais iki pasaulio krašto. Žygio metu tikslas buvo ne tik nueiti ir įveikti 232 km, bet einant daryti geruosius darbus, susipažinti su Lietuvos istorija, pristatyti bendruomenėms skautišką judėjimą ir įtraukti į vakarų skautiškas veiklas. Projektas buvo skirtas vaikams nuo 14 m. Į projektą buvo įtrauktos 7 bendruomenės, pakeleiviai sutikti einant ir daug skautų savanorių, kurie skyrė savo laiką ugdant pilietiškumą vedant žygio dalyvius į priekį. Pasiektas rezultatas: nueiti 232 km. Panemunės keliais, pasitikti saulėtekiai ir palydėti saulėlydžiai, 7 bendruomenėms pristatytas skautiškas judėjimas, atlikti gerieji darbai einant.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti