Širdžių suvienijimas tautiškumu

Iniciatyvų kategorijos
Laikas kitam
Renginio vieta
Klaipėda
Renginio adresas
Baltijos pr. 103, Klaipėda, Lietuva
Data
2017.12.05 - 2017.12.05
Organizatorius
LPF ,,Maisto banko" Klaipėdos regiono padalinio savanoriai
Kadangi atkurtai Lietuvai 100 metų , mums kilo mintis, aptarnauti savo labdaros valgyklos klientus Lietuviškais tautiniais rūbais. Mes jiems nunešėme karštą maistą, gėrimus, kuriuos paruošia Labdaros valgyklos virėja. Norėjome, ta proga priminti žmonėms, kokia svarbi data bei koks svarbus, reikšmingas tai skaičius kiekvienam iš mūsų. Ta proga galėjome pabendrauti bei prisiminti ir pasakyti vienas kitam, jog esame laimingi būdami LIETUVIAIS.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti