Visuotinė tylos minutė

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Laikas aplinkai
Laikas kitam
Laikas dalijantis žiniomis
Data
2018.06.14 - 2018.06.14
Organizatorius
Labdaros ir paramos fondas Jauniems
Kontaktai
https://www.facebook.com/events/1742966672449701/
Minutė tylos praeičiai, darbarčiai ir ateičiai. Minutė tylos, kuomet visa Lietuva trumpam sustos tam, kad pagerbtų buvusių tremtinių bei politinių kalinių likimus. Minutė tam, kad drąsiai atsistotume prieš savo laisvę. Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, 11:59 kviečiame trumpam sustoti, kad ir kur bebūtume, kartu su savo šeima, draugais, kolegomis, klasiokais. Mums tai tik viena minutė, tačiau žmonėms, patyrusiems tremtį - tai didžiausias įrodymas, jog istorija nepamiršta. Visuotinei tylos minutei kviečiame susivienyti įmones, valstybines institucijas, bendruomenes ir visus, norinčius. Taip pat šią dieną kviečiame prisijungti prie žmonių, patyrusių tremtį ar kalinimus vardų, pavardžių ir likimų skaitymų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Jonavoje, Utenoje, Marijampolėje. Daugiau informacijos apie tai www.misijasibiras.lt.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti