Conny Andersson

Stengiamės išnaudoti visus savo – pasaulinės bendrovės – privalumus, kiekviename pasaulio kampelyje atrasdami geriausius talentus. Vilniaus Technologijų ir verslo kompetencijų centras dalyvaus pasauliniuose technologijų plėtros projektuose.

Didžiausia pasaulyje vertybinių popierių biržų operatorė ir kapitalo rinkų technologijų tiekėja „Nasdaq“ Vilniuje įsteigė naują Technologijų ir verslo kompetencijų centrą.

Šiuo metu daugiau nei 70 vertybinių popierių biržų, kliringo namų, centrinių depozitoriumų ir rinkų priežiūros institucijų iš 50 pasaulio šalių naudoja „Nasdaq“ sukurtas prekybos, atsiskaitymų, priežiūros ir rizikos valdymo technologijas.

„Nasdaq“ portfelyje yra 26 vertybinių popierių rinkos, 5 centriniai vertybinių popierių depozitoriumai ir vieni kliringo namai, kurie veikia JAV ir Europos šalyse, tarp jų Baltijos rinkoje – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos rinkoje šiuo metu yra įdiegtos pažangiausios vertybinių popierių prekybos platformos INET ir Genium INET.

Tai, kad Baltijos šalių augimo potencialas – didelis, sukurta pažangi infrastruktūra, o Lietuvos specialistų aukšta kvalifikacija jau yra pripažinta pasaulyje, lėmė „Nasdaq“ grupės sprendimą Vilniuje kurti naują pasaulinį Technologijų ir verslo kompetencijų centrą. Tokie centrai jau veikia Stokholme, Sidnėjuje, Bangalore, Filadelfijoje ir Maniloje.

http://www.nasdaqbaltic.com

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti