Mindaugas Šeštokas

Labiausiai mus žavi Lietuvos specialistų sugebėjimai. Jie ne tik talentingi savo sričių profesionalai; jų darbštumas ir atsidavimas kaskart padeda neįtikėtinai padidinti produktyvumą, kad ir ką gamintume.

„Kitron“ yra tarptautinė elektronikos gamintoja, turinti padalinius Norvegijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Vokietijoje, Kinijoje ir JAV. Daugiau nei 1 200 mūsų darbuotojų visame pasaulyje gamina ir tiekia klientams plataus spektro gaminius – pradedant elektroninių grandinių plokštėmis, baigiant baigtais elektronikos produktais.

Jau 15 metų Lietuvoje gaminame profesionalią elektroniką nepriekaištingos kokybės reikalaujantiems klientams visame pasaulyje. 2016 metais mūsų komandą sudaro daugiau nei 500 kvalifikuotų darbuotojų, dirbančių gamybos, inžinerijos, logistikos, pirkimo ir kitose pagalbinėse srityse, susijusiose su sudėtingų elektronikos produktų gamyba ir tiekimu pramonės, ryšių, energetikos, jūrinių platformų, gynybos ir medicinos sektoriams.

 www.kitron.com

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti