Tadas Vizgirda

Bendrovės startas Lietuvoje buvo sėkmingas – pradinius iškeltus planus jau viršijome dvigubai. Itin konkurencingoje darbo rinkoje suformavome stiprias vadovų, inžinierių bei klientų aptarnavimo specialistų komandas. „Revel Systems“ įkūrėjai itin vertina lietuvių gebėjimus – mūsų inžinieriai tobulina ir kuria pagrindinius bendrovės produktus, o aptarnavimo specialistai formuoja geriausias klientų aptarnavimo praktikas.“

„Revel Systems“ yra pripažinimą pelniusi „iPad“ POS kasos sistemų kūrėja iš JAV, kurios produktas – daugiafunkcė kasos sistema, užtikrinanti ne tik įprastus atsiskaitymus, bet ir atliekanti analitines funkcijas: apskaitos operacijas, finansinių ataskaitų formavimą, darbuotojų efektyvumo analizę.

Inovatyvius atsiskaitymo prekybos taškuose sprendimus visame pasaulyje teikianti bendrovė „Revel Systems“ užbaigė pirmąjį plėtros etapą Lietuvoje ir nuo veiklos pradžios 2015 m. rugsėjį Vilniuje įdarbino daugiau kaip 100 darbuotojų. Šiais metais bendrovė planuoja komandą Lietuvoje padidinti iki 200 darbuotojų ir aktyviai plėstis ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Lenkijoje bei Skandinavijoje.

Įgyvendinusi vieną didžiausių pokyčių pasaulinėje POS sistemų rinkoje – sukūrusi išmaniąją „iPad“ planšetiniais kompiuteriais valdomą kasos sistemą, įmonė „Revel Systems“ šiandien padeda efektyviau valdyti verslą daugybei įmonių visame pasaulyje. Analogų Lietuvoje neturinčią „Revel iPad“ POS kasos sistemą verslas renkasi dėl jos paprastumo, patikimumo ir galimybės verslo procesus valdyti nuotoliniu būdu. „Revel Systems“ kasos sistema Lietuvoje sėkmingai naudojasi tokios bendrovės kaip „Donut LAB“, „Coffee Inn”, „Local T“, „Crustum“ ir daugybė kitų.

http://revelsystems.com/lt/

 

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti