Naujienos

Daugiau

Bendruomenių renginiai Lietuvoje ir užsienyje

Daugiau

Labas!

Lietuva sveikina Popiežių

Daugiau

„Šimtmečio dovanos“ savanoriai Lietuvai skyrė daugiau nei pusę milijono valandų

Daugiau

Nacionalinis seniūnijų konkursas „Valstybę kuriame mes“

Daugiau
Logo

ŠIMTMETIS -

sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir užsienyje gyvenantys lietuviai – mūsų seneliai, proseneliai, tėvai, mes. Daugelis savo šeimose turime dar gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, dvasininkus, sportininkus, mokytojus, Pasaulio teisuolius, Sąjūdžio dalyvius, mokslininkus ar savanorius. Tai mūsų herojai, mūsų Lietuva.

Minėdami atkurtos Lietuvos šimtmetį norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją.

...

Švenčiame ne vieną datą, o Šimto metų sėkmės istoriją, kurią kūrėme visi. Todėl pasitikdami Šimtmetį kviečiame pažinti mūsų pasiekimus ir iššūkius, švęsti Vasario 16-ąją ir toliau kurti mūsų Lietuvą.

Kviečiame: Pažink! Kurk! Švęsk!

Pažink!

Pasižymėk kalendoriuje dvi datas – vasario 16 d. (pagrindinę Šimtmečio datą) ir birželio 30 – liepos 6 d. (Dainų šventę). Susidėliok savo planą Valstybės gimtadieniui (www.lietuva.lt), nes šventinė programa vyks visoje Lietuvoje. Reikės draugų, Trispalvės ir kitų simbolių, geros nuotaikos ir meilės Lietuvai.

Kurk!

Atlik du veiksmus: padėkok kam nors, kas padarė ypatingą poveikį Tavo ar valstybės gyvenimui, išsiųsdamas „Ačiū“ atviruką, ir skirk laiko Lietuvai dalyvaudamas savanorystės veikloje – tai bus tavo „Šimtmečio dovana“. Gimtadieniui pasiruošta.

Švęsk!

Švęsk Vasario 16-ąją: pasveikink su artėjančiu valstybės gimtadieniu artimuosius, draugus, kolegas ar kaimynus, iškelk Trispalvę ir praleisk laiką drauge. 12.30 val. visoje Lietuvoje vienu metu suskambės varpai, kviesdami ir telkdami švęsti.

Šimtmečio renginiai

Kaip atrodys Lietuva?

Ketverius metus Lietuva puošis specialiai valstybės atkūrimo šimtmečio progai sukurtu logotipu.

Susipažinkite filmuke.

Naujasis logotipas yra mūsų visų.

Logotipą naudojant komerciniais tikslais - būtinas leidimas. Užpildytą prasymo forma siųsti simtmetis@lietuva.lt  

Atsisiųsti

Naujos-programos-prezentacija_2017-10-06

Veiklos

Dalyviai

Kontaktai

Marius Gurskas
Komunikacijos ekspertas
+370 706 63 786
Sofija Selvestravičienė
Vyriausioji specialistė
+370 (706) 61815
Lietuva 100
Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas
+370 706 63 850
Lietuva.lt
Gedimino pr. 11, Vilnius, Lietuva
LT-01103
Šimtmečio logotipo naudojimo teisės
Žiūrėti "Identiteto rinkinys" arba
+370 706 63786

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti