Faktai apie gyvenimą

Filtras

Faktai apie gyvenimą

GYVENIMAS
Europos centras
Lengvas susisiekimas su Europos miestais, skrydžiai trunka vos 2–3 valandas.
GYVENIMAS
5
Mūsų šalis turi universitetus penkiuose didžiausiuose miestuose.
GYVENIMAS
1
Oras Vilniuje – pats švariausias iš visų Rytų ir Vidurio Europos sostinių, užima pirmą vietą pagal Žaliojo miesto indeksą.
GYVENIMAS
„New York Times“
Vilnių pripažino viena iš geriausių vietų gyventi.
GYVENIMAS
95
Šiuo metu Lietuvoje mokosi studentai iš 95 pasaulio valstybių.
GYVENIMAS
1
Lietuvoje vienam gyventojui tenka daugiausia gydytojų Centrinėje ir Rytų Europoje.
GYVENIMAS
Auganti bendruomenė
Lietuvoje gyvenančių užsienio piliečių bendruomenė nuo 2010 m. išaugo 5 kartus.
GYVENIMAS
5
Pagal „Mercer“ pragyvenimo išlaidų indeksą Vilnius atsidūrė tarp 5 nebrangiausių ES miestų.
GYVENIMAS
350
Tiek studijų programų anglų kalba siūlo aukštosios mokyklos.
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti