Ketinate išmokti kalbėti ir rašyti lietuviškai? Pasistengti tikrai reikės. Lietuvių kalbos skyryba ir kirčiavimas gana sudėtingas, tačiau žodžiai rašomi beveik taip pat, kaip ir girdimi, nėra griežtos žodžių sakiniuose tvarkos.

Lietuvių kalba yra valstybinė kalba Lietuvoje. Ji archajiškiausia iš visų gyvų indoeuropiečių kalbų. Tai baltų kalbų grupės kalba, šiuo metu viena iš dviejų tebevartojamų (antroji – mūsų kaimynų latvių kalba). Lietuvių kalba yra gimtoji daugiau kaip 80% šalies gyventojų.

Kaip Valstybinės kalbos įstatymo laikomasi valstybės ir savivaldybių institucijose, visose Lietuvoje veikiančiose įstaigose, įmonėse ir organizacijose, kontroliuoja Valstybinės kalbos inspekcija.

Kur išmokti lietuviškai?

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti