Istorijos

100 SUGRĮŽUSIŲJŲ ISTORIJŲ

Galime pasidžiaugti viltingai nuteikiančia tendencija, kad pastaraisiais mėnesiais į Lietuvą grįžta vis daugiau gyventojų.

Lietuviai sugrįžta ir mes norime juos išgirsti!

Šiais metais sukūrėme platformą, kurioje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga siekiame surinkti 100 sėkmingai sugrįžusių tautiečių istorijų ir pasidalyti jomis su Lietuva. Per šias istorijas norime išryškinti iniciatyvas, paskatinusias žmones grįžti į Tėvynę, padėjusias jiems čia įsitvirtinti, ir už jas apdovanoti.

Kviečiame dalytis savo įkvepiančia grįžimo į Lietuvą istorija, atskleisti Jums padėjusias iniciatyvas ir taip prisidėti prie grįžusių bei ketinančių sugrįžti tautiečių integracijos skatinimo.

Visi KARTU kurkime Lietuvos sėkmės istoriją!

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti