Grįžimo mentoriai

Kategorija

Konsultavimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Geografiškai neapibrėžta

Apie idėją

Tai savanoriškas tinklas žmonių Lietuvoje, kurių tikslas: patarti į Lietuvą iš užsienio grįžti pageidaujantiems asmenims. Būtų siekiama sutelkti kuo įvairesnio profilio asmenis: studentus, moksleivius, menininkus, verslininkus, valstybės tarnautojus, mokslininkus/akademikus, senjorus - kuo įvairesnes socialines grupes (pagal amžių, profesiją, gyvenamąją vietą, šeimyninę padėtį, socialinį statusą) tam, jog geriausiai atlieptų besikreipiančiųjų poreikius. Taip pat būtų siekiama, jog į tinklą įsitrauktų į Lietuvą jau re-emigravę, “šviežią” patirtį turintys asmenys. Tinklas būtų savanoriškas, siekiama, jog per metus susiburtų 1000 žmonių tinklas.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti