Grįžusio lietuvio konsultantas

Kategorija

Konsultavimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Visa Lietuva

Apie idėją

Idėjos autorius - Algirdas Rusys

Šiandien grįžus iš užsienio ir bandant vėl pradėti gyventi Lietuvoje, kartais tiesiog pasiklysti tarp institucijų. VMI, SODRA, savivaldybės, seniūnijos... visoms visko reikia, siunčia nuo vienų, pas kitus. Tad būtų labai patogu, jei atsirastų "grįžusio lietuvio socialinis darbuotojas", t.y. būtų viena institucija ar paskirtas darbuotojas, kuris sudėliotų aiškius rėmus, ką, kur iki kada reikia padaryti. Toks konsultavimas padėtų jaustis laukiamam ir nelikti nežinioje, nes žinotum, kad nuėjęs į vieną vietą gausi atsakymus, kurių reikia ir pagalbą viską sutvarkant. Galų gale, tai galėtų būti ir konsultantas, kuris ne tik biurokratinius reikalus padėtų tvarkyti, bet ir suteiktų žinių apie socialinį gyvenimą Lietuvoje, padėtų integruotis, pasiūlytų būrelius vaikams, integruojančio laisvalaikio pramogas suaugusiems ir pan. Be to, svarbu, kad jis būtų proaktyvus žmogus, t.y. ne tik atsakytų į klausimus, kai kreipiesi, bet ir pats kartas nuo karto sektų, kaip sekasi grįžusiam, pasiteirautų, domėtųsi (telefonu, el. paštu ir pan.).

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti