TV šou Sugrįžusiems

Kategorija

Integracija

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Kauno m.

Apie idėją

Idėjos autorius - Simonas Streikus

Suorganizuoti realybės TV šou. Jame dalyvautų iš užsienio sugrįžę pavieniai asmenys arba šeimos. Dalyviams būtų iškeltas tikslas  kuo geriau integruotis Lietuvoje. Tai būtų tarsi varžybos. Dalyviai lenktyniautų, kuris geriau integruojasi. Būtų rengiamos reguliarios laidos ir visi galėtų stebėti, kaip sekasi projekto dalyviams. Turėtų būti sugalvoti tinkami kriterijai, ką reiškia gera integracija. Taip pat reiktų sukurti kažkokias taisykles viso šio proceso, kad visi turėtų lygias galimybes. Tarkim būtų nustatyta, kiek savo lėšų gali panaudoti dalyviai. Visi dalyviai varžytųsi dėl vertingo prizo, pavyzdžiui, dėl naujos statybos namo ar buto pasirinktame mieste. Tokio šou pagrindinis tikslas -  sulaukti kuo didesnio emigrantų dėmesio. Toks šou būtų tarsi visų mūsų mokymosi procesas. Jo metu dalyviai pramintų integracijos kelius, kuriais galėtų pasinaudoti kiti emigrantai. Tai būtų taip pat geras būdas masiškai išreklamuoti integracijos būdus bei sėkmės istorijas. Toks šou įrodytų, kad įmanoma sėkmingai Lietuvoje gyventi ir išsklaidytų daugybės emigrantų baimes, sugriautų mitus.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti