Kooperatyvas „Europiečiai”

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Užsienio valstybės

Apie idėją

Idėjos autorius - Rimantas Zabarauskas

Emigrantus siekiama suvienyti grįžimui į tėvynę ar ryšių su ja sustiprinimui per Vyriausybės įsteigtą kooperacinę bendrovę “Europiečiai” (toliau – Kooperatyvas). Emigrantai kviečiami tapti Kooperatyvo nariais, įnešant į Kooperatyvo kapitalą ne mažesnį kaip 1000 Eur stojimo mokestį. Kooperatyvo narių (išskyrus steigėją) įnašai gali būti naudojami tik 2 tkslams: 1) pirmojo būsto Lietuvoje įsigijimui ir 2) verslo Lietuvoje, tame skaičiuje su užsienio partneriais sukūrimui. Kooperatyvo nariai turi visą eilę lengvatų ir finansinių paskatų. Kooperatyvo veikla yra orientuota į minėtus 2 tikslus.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti