Naujos galimybės Klaipėdai ir Lietuvai

Kategorija

Pritraukimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Klaipėda

Apie idėją

Siūlome realų proveržį Lietuvai – maksimaliai, tačiau tvariai ir atsakingai vystyti Klaipėdos uostą.

Šiuo metu yra baigiami rengti Klaipėdos uosto bendrojo plano sprendiniai. Uosto bendrasis planas yra rengiamas pirmą kartą istorijoje. Jis numato uosto plėtrą tiek pietinėje, tiek šiaurinėje dalyje, Melnragėje pastatant išorinį uostą. Tai leistų ne tik užtikrinti uosto konkurencingumą, bet ir galėtų tapti tikru proveržiu Klaipėdai, Vakarų Lietuvai, o kartu ir Lietuvai.

Maksimali Klaipėdos uosto plėtra atveria maksimalias galimybes įvairiose srityse: -Verslo skaičiavimu, įgyvendinus maksimalią uosto plėtrą būtų įsteigta apie 30 tūkst. naujų darbo vietų. Atlyginimai Klaipėdos uoste yra apie 2-2,5 karto didesni už Lietuvos atlyginimų vidurkį.

Neabejojame, kad numatoma plėtra būtų rimtas stimulas jauniems žmonėms likti Klaipėdoje, o išvykusiems iš Lietuvos – sugrįžti.

Šiandien Klaipėdos uostas ir su juo susijusi veikla sukuria apie 6 proc. Lietuvos BVP. Su uosto veikla yra susiję apie 800 Lietuvoje veikiančių įmonių. Uoste ir su uostu susijusiose įmonėse dirba apie 58 tūkstančiai darbuotojų.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti