Projektuojame verslą

Kategorija

Konsultavimas

Savivaldybė/ užsienio valstybė

Šiaulių rajono savivaldybė

Apie idėją

Idėjos autorius - Šiaulių rajono savivaldybės administracija

Idėjos tikslas – įkurti verslininkų mentorių tinklą Šiaulių rajone, kuris konsultuotų grįžusius iš užsienio lietuvius, norinčius integruotis Lietuvoje įkuriant savo verslą. Verslininkų mentorių tinklo vizija – tai veikianti vieninga sistema, konsultuojanti bent 10 žmonių, apimanti koordinuojančią organizaciją bei visas suinteresuotas šalis (pradedančius verslą ir verslininkus). Sukurti skatinančią, palaikančią, motyvuojančią sistemą savivaldybėse, pagal kurią būtų remiamos pradedančiųjų verslą idėjos ir verslininkų iniciatyvos konsultuoti, dalintis praktinėmis žiniomis, idėjomis. Verslo idėjų rėmimas organizuojant konkursus, konferencijas, grįžtamosios informacijos teikimas iš verslininkų apie verslo galimybes, verslininkų skatinimas rengiant išvykas ir seminarus aktualiomis temomis.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti