„Šimtas eglučių Lietuvai“

Iniciatyvų kategorijos
Laikas bendrystei
Renginio vieta
Viekšniai
Renginio adresas
Viekšniai, Telšių apskritis, Lietuva
Data
2017.12.01 - 2017.12.11
Laikas
14:00
Paskirtas laikas (valandomis)
40 val.
Organizatorius
INESA GIRČIENĖ
Kontaktai
http://vieksniug.lt/ https://www.facebook.com/Viek%C5%A1ni%C5%B3-gimnazija-597776990351828/?fref=ts
Projektas „Šimtas eglučių Lietuvai“ Kalėdos - stebuklų metas. Šiemet kalėdinį stebuklą kūrė visa Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos bendruomenė - mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, Šaulių organizacijos nariai, personalo darbuotojos. Gimnazijos psichologės Inesos Girčienės pasiūlyta idėja pagaminti šimtą baltų eglučių, bendram darbui suvienijo bendruomenę. Nuo gruodžio 1-osios dienos sulankstyta beveik 14 tūkstančių baltų stalo servetėlių, kurios virto eglių spygliukais. Į kūrybines dirbtuves susirinkę mokiniai, jų artimieji, mokytojai, per aštuonias dienas pagamino šimtą rankų darbo eglučių, dekoruotų tautinės vėliavos spalvų žaisliukais, kaspinėliais. Eglutėmis papuošti gimnazijos langai, I aukšto fojė, aktų salė . „Šimtas eglučių Lietuvai“- tai gimnazijos bendruomenės dovana Lietuvai valstybės atkūrimo šimtmečio proga. Tikimės, kad sukurtas grožis džiugins ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir atvykstančius svečius.
Atgal
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti