Žemyn
Kvalifikuoti darbuotojai
Inovatyvus požiūris
Aktyvi startuolių sistema
Patogios verslo pradėjimo sąlygos

Faktai apie verslą Lietuvoje

VERSLAS
4
Esame 4 vietoje pasaulyje vertinant informacinių technologijų įgūdžius.
VERSLAS
2
Esame 2 pasaulyje pagal vadovų verslumą.
VERSLAS
1
Esame lyderiai Vidurio ir Rytų Europoje pagal verslo ir universitetų bendradarbiavimą MTEP.
VERSLAS
20
Esame 20 vietoje pasaulyje pagal galimybes užsiimti verslo veikla.
Atrask daugiau

Įkvepiančios istorijos

Atrask daugiau

Naudingos nuorodos

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti