Lukas Jankauskas

„Intermedix“ ieškojo dinamiškų, modernių ir talentingų darbuotojų, kurie galėtų užtikrinti tarptautinį augimą. Visa tai ir dar daugiau radome Lietuvoje. 

JAV įmonė „Intermedix“ teikia profesionalias IT paslaugas sveikatos apsaugos sektoriui, valstybinėms įstaigoms ir įmonėms. Mūsų klientai – 15 tūkst. sveikatos apsaugos paslaugų teikėjų visame pasaulyje, o mūsų kuriamomis krizių valdymo ir pasiruošimo stichinėms nelaimėms sistemomis pasitiki net 95 proc. JAV gyventojų.

2013 m. lapkritį pirmajam savo biurui už JAV ribų pasirinkome Lietuvą, Kauną. Duris jis atvėrė 2014 metais, o dar po metų čia atidarėme ir antrąjį biurą bei buvome pripažinti šalies geidžiamiausiu metų darbdaviu. Šiuo metu „Intermedix Lietuva“ yra didžiausias paslaugų centras Kaune, turintis 620 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie rūpinasi mūsų kuriamomis IT sistemomis, duomenų valdymu ir daugybe kitų paslaugų, teikiamų klientams visame pasaulyje. Šiais metais planuojame darbuotojų skaičių padidinti iki 750.

https://www.intermedix.com/

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti