Išplėtotos informacinės technologijos

Mūsų duomenų išsiuntimo internetu greitis didžiausias ES. Dėl geriausio ES šviesolaidžio į namus (FTTH) technologijos prieinamumo Lietuva yra ideali vieta tarptautiniam verslui. 2016 metais užėmėme pirmą vietą Pasaulio konkurencingumo indekso tyrime (angl. World Competitiveness Yearbook) pagal IT sąlygas verslui, o atsižvelgiant į sąnaudas – primą vietą ES pagal mažiausią plačiajuosčio interneto paslaugų kainą (Digital Agenda, 2015).


Logistiškai patogi šalis

Lietuva išsiskiria ne tik skaitmeniniais ryšiais. Esame Europos širdyje, todėl nuo bet kurios Europos sostinės mus skiria mažiau nei 3 valandų skrydis. Tarptautiniai Vilniaus ir Kauno oro uostai siūlo nuolatinius tiesioginius ir jungiamuosius skrydžius visais pagrindiniais verslo maršrutais. Užsienio investuotojams, kurių verslui reikalinga gamyba ir transportavimas, Lietuva gali pasiūlyti 750 milijonų potencialių klientų, pasiekiamų per 1–4 dienas.


Kokybė ir efektyvumas

Investicijų pritraukimas – strateginis tikslas, todėl Lietuvos vyriausybė padeda investuotojams įsikurti ir pradėti verslą. Įvairios mokesčių lengvatos palengvina pirmuosius žingsnius naujoje rinkoje, o vienas iš keturių mažiausių pelno mokesčių tarifų visoje ES užtikrina stabilią plėtrą ir naujų darbo vietų kūrimą.

Nuolat augantis produktyvumas (pagal šį rodiklį 2005–2013 metais esame antroje vietoje ES) stiprina investuotojų pasitikėjimą lietuviais ir jų gebėjimais siekti užsibrėžtų tikslų.

Draugai

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio šventės logotipas yra originalus UAB „New Agency“ kūrinys, saugomas Lietuvos Respublikos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo, ir visos iš jo kylančios turtinės ir neturtinės autoriaus teisės yra išimtinė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos nuosavybė.
 
Kūrinio ir/ar jo dalies ir/ar bet kokiu būdu ir forma atgamintos kūrinio kopijos ir/ar kūrinio reprodukcijos naudojimas komerciniais tikslais yra draudžiamas be išankstinio rašytinio Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos  sutikimo. Siekiant gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos sutikimą naudoti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą prašome kreiptis el. p. adresu: simtmetis@lietuva.lt.
 
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipą griežtai draudžiama naudoti alkoholio, tabako, lošimo, greitojo kredito reklamoje ir kitoje neigiamą poveikį nepilnamečiams darančioje informacijoje. Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo logotipo negalima naudoti ir tais atvejais, kai jo naudojimas galėtų diskredituoti logotipą  ar pakenkti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo įvaizdžiui.
Sutinku / Atsisiųsti